Bi'Bakıcı Danışmanlık Bakıcı Hizmetleri

Sektörde 5. Yıl Referans Profesyonel Tecrübe

Firmamız Bi'Bakıcı Danışmanlık ve İnsan Kaynakları adı altında 2012 yılından bu yana hizmet vermektedir. Bi'Bakıcı Danışmanlık bulunduğu çevrede var olan sektör açığını kapatmak adına, eğitimli ve tecrübeli personel portföyünü de sürekli arttırarak ağını sürekli genişletmektedir.

İlk Hizmet verdiğimiz günden beri yakaladığımız başarı grafiğini her geçen gün yükseltmek ve müşterilerinin memnuniyetini en üst safhalara çıkarmak adına, temin ettiğimiz elemanlarla bağlantımız hiç koparmayan firmamız. , bugün Ankara'da alanında en iyi referanslara sahip olan firmadır.

Bİ'BAKICI olarak; Tecrübe de, Kalite de, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak ve bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz bakıcı hizmetleri alanında, yönetimi üstlenmek ve lider olmak temel ilkemizdir.

Hizmet verdiğimiz sektördeki temel prensibimiz olan güven ilişkisini sürekli üst seviyede tutmak adına, hizmet veren personelimizin iş bilgi ve tecrübesini en üst seviyeye taşımak adına sürekli yenilikleri ve psikolojik destek ihtiyaçlarını gözlemliyoruz.

5
78
48
847

Bizi Arayın !

Hasta Bakıcı | Çocuk Bakıcı | Temizlikçi İhtiyaçlarınız için veya Çalışmak İstiyorsanız Bize Ulaşın!